Ekipāža Nr. 1

Ekipāža Nr. 2

Latvijas Mobilā Telefona rallija komanda" ir dibināta 2004. gada 30. martā, kad tika parakstīts līgums starp Latvijas lielāko mobilo sakaru operatoru "Latvijas Mobilais Telefons SIA" un sporta klubu "Mūsa".
"Latvijas Mobilā Telefona rallija komanda" ir izveidota, lai nodrošinātu jauno un talantīgo brāļu Māra un Anda Neikšānu startu Latvijas čempionātā rallijā, kā arī starptautiskajās rallija sacīkstēs.
  2003. gadā Māris Neikšāns kļuva par visu laiku jaunāko Latvijas čempionu autorallijā, triumfējot R1600 kategorijā. Bija pienācis laiks "Lada Samara" automobili nomainīt pret ko jaudīgāku un, pateicoties komandas sponsoriem, Mārim tika iegādāta Latvijā pirmā "Super 1600" kategorijas automašīna - "Ford Puma S1600". Pērnā gada čempionauto "Lada Samara" nonāca Māra jaunākā brāļa - 18 gadīgā Anda Neikšāna īpašumā.
  2004. gadā, startējot savā pirmajā sezonā, Latvijas Mobilā Telefona rallija komanda tika pie piecām godalgotajām vietām Latvijas autorallija čempionātā. Ekipāža Māris Neikšāns / Edgars Utāns izcīnīja Latvijas čempiona titulu A2000 klasē, bet Māris Neikšāns bija labākais arī valsts meistarsacīkstēs junioru vērtējumā. Duets Andis Neikšāns / Māris Jēkabsons izcīnīja Latvijas čempionāta bronzas godalgu R1600 klasē, bet Andis bija trešais junioru vērtējumā. Komandas piloti izcīnīja septiņas uzvaras atsevišķos Latvijas čempionāta posmos – Māris bija labākais piecreiz, bet Andis triumfēja divas reizes. Latvijas Mobilā Telefona rallija komanda izcīnīja divas uzvaras posmos komandu vērtējumā un Latvijas čempionāta kopvērtējumā ieņēma trešo vietu. Māris Neikšāns / Edgars Utāns 2004. gadā, braucot pasaulslavenajā “Neste Rally Finland”, kļuva par pirmajiem Latvijas sportistiem, kas startējuši pasaules autorallija čempionātā “Super 1600” klasē.
  2005. gadā Latvijas Mobilā Telefona rallija komanda spēra soli uz priekšu. Ford Puma Super 1600 automašīnā pārsēdās Andis Neikšāns un pārī ar Edgaru Utānu startēja pasaules čempionāta posmā Somijā, izcīnot augsto 30. vietu un esot septītais Super 1600 automobiļu vērtējumā. Tādējādi Andis atkārtoja visu laiku augstāko neatkarīgās Latvijas rallistu panākumu pasaules rallija čempionātos. Latvijas čempionātā Andi Neikšānu vajāja neveiksmes – tehnikas defekti mijās ar avārijām, kā rezultātā Andis Neikšāns / Edgars Utāns čempionātā palika trešie. Savukārt Māris Neikšāns kopā ar Māri Jēkabsonu uzsāka startus Latvijas čempionāta prestižākajā kategorijā N4, braucot ar ar “Mitsubishi Lancer Evo 6”. Māru sniegums bija ļoti cienījams un čempionāta kopvērtējumā ekipāža palika piektā.
  2006. gadā komanda sagatavoja divas jaunas mašīnas – Andis Neikšāns / Edgars Utāns startēja ar Somijā iegādātu Renault Clio, savukārt Mārim Neikšānam / Mārim Jēkabsonam Bauskā tika uzbūvēta Latvijā skaistākā rallija mašīna Mitsubishi Lancer Evo IX. Komandas mērķi bija izcīnīt uzvaru Latvijas čempionāta komandu vērtējumā, kā arī cīnīties par godalgām N3 un N4 klasēs. Kopumā gads jāuzskata par veiksmīgu, jo tieši „Latvijas Mobilā Telefona rallija komanda” saņēma visvairāk kausu sezonas garumā. Andis Neikšāns / Edgars Utāns kļuva par Baltijas kausa ieguvējiem absolūtajā vērtējumā un N3 klasē, izcīnīja sudraba godalgas Ziemeļeiropas (NEZ) čempionātā un Latvijas čempionātā junioru vērtējumā. Latvijas čempionātā N3 klasē ekipāžai trešā vieta. Māris Neikšāns / Māris Jēkabsons izcīnīja otro vietu N4 klasē Baltijas kausu un ceturto vietu šajā kategorijā Latvijas čempionātā. Savukārt Artūra Priednieka / Jāņa Kirkovalda duets Latvijas čempionātā AR2000 klasē izcīnīja bronzas godalgu.
2007. gadu komanda uzsāka ar vairākiem jaunumiem – Māra Neikšāna / Māra Jēkabsona īpašumā nonāca pavisam jauna Mitsubishi Lancer Evolution IX automašīna, bet viņu iepriekšējo auto mantoja jaunākais brālis Andris Neikšāns, kura stūrmaņa krēslā sēdās autosporta debitants Pēteris Dzirkals. Komandas trešā ekipāža bija Artis Štrauss/Raimonds Tihonovs. Visas trīs ekipāžas sezonu aizvadīja lieliski – Andis Neikšāns/Pēteris Dzirkals par pārsteigumu konkurentiem izcīnīja Latvijas čempionāta sudraba medaļu prestižākajā N4 klasē. Artis Štrauss/Raimonds Tihonovs bija pārliecinoši ātrākā N3 klases ekipāža, taču viņus vairākkārt pievīla tehnika un sezonu Artim tā arī neizdevās pabeigt. Rezultātā – trešā vieta Latvijas čempionāta kopvērtējumā. Māris Neikšāns/Māris Jēkabsons uzrādīja izcilu sniegumu atsevišķos rallijos, divreiz uzvarot Latvijas čempionāta posmos N4 klasē un ierindojoties 3. vietā N4 klasē savā vienīgajā startē pasaules čempionāta posmā – „Neste Oil Rally Finland” Somijā. Latvijas čempionātā, guvis punktus trijos no septiņiem posmiem, Māris finišēja piektais.
"Latvijas Mobilā Telefona rallija komandu" trasē var atšķirt pēc mašīnu oranžā krāsojuma.
Komandas ģenerālsponsors ir «Latvijas Mobilais Telefons SIA», lielākie sponsori – būvfirma "LEC", „Latvijas Valsts Meži”, "Gros Auto", "Bosch", "Agip", „Cramo”, "Neste Oil" un „Juneka”.
2008. gada sezonā komanda startēs ar divām N4 klases automašīnām Mitsubishi Lancer Evolution IX – vienas ekipāža būs Māris Neikšāns / Gundars Kreilis, bet otras – Andis Neikšāns / Pēteris Dzirkals.